Rynek


Laboratorium

Laboratorium dr. Frankensteina
Ząbkowice Śląskie

Panorama miasta
Rynek z Ratuszem w tle
„DNI I NOCE KRZYWEJ WIEŻY” już za nami

W miniony weekend w Ząbkowicach Śląskich odbyła się po raz pierwszy impreza pod nazwą „DNI I NOCE KRZYWEJ WIEŻY”, którego głównymi organizatorami był Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich i Ząbkowicki Ośrodek Kultury.

W trakcie tego trzydniowego święta Krzywej Wieży najsłynniejszego zabytku Ząbkowic Śląskich na uczestników czekało wiele atrakcji m. in.

Piątek:Targi staroci "Wystawa biżuterii Katarzyny Sobockiej, wystawa foto pn.: "Ząbkowice wczoraj i dziś" - Mariusz Chmielowiec, "Lato w kinie - Kino dla dzieci"- Cinema Cafe, dyskoteka pod gwiazdami z zespołem Kinky Koala. Dzieci mogły przejechać się ciuchcią dla dzieci, która objeżdżała nasze miasto, poskakać na dmuchanym zamku a także skorzystać fajnej zabawy jaką jest zabawa w  kuli wodnej.

Sobota: Targi staroci, Bieg VIP-ów o o puchar sponsora, mecze piłki plażowej - siatkówka i beach soccer na przygotowanej plaży w ząbkowickim Rynku, koncerty zespołów amatorskich Teatr Malarski, koncert Hip- Hop Ave Anonim Gładki, pokaz mody lat dawnych, "Lato w kinie - Kino dla dzieci" - Cinema Cafe, koncert NOHUCKI, koncert gwiazdy wieczoru AKURAT.

Ok. godziny 23:00 zostały wypuszczone w niebo nad Ząbkowicami lampiony szczęścia.

W piątek oraz w sobotę można było zwiedzać Krzywą Wieżę nocą. Spacer z lampionami po zmroku i widok na oświetlone Ząbkowice z góry to było wspaniałe przeżycie dla każdego kto przeszedł 139 schodów.

Niedziela: przejazd ciuchcią dla dzieci po Ząbkowicach Śląskich, wystawa prac Pracowni Modelarskiej ZOK, Artystyczny poranek dla dzieci, Szaleństwa plastyczne Pani Bogusi, prezentacja samochodów rajdowych, popołudnie z Młodością, koncerty: ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY, DYKTATURA, "Lato w kinie - Kino dla dzieci" - Cinema Cafe.

Galeria

Szukaj:

Zapraszamy na nową stronę

www.zckit.pl