Rynek


Laboratorium

Laboratorium dr. Frankensteina
Ząbkowice Śląskie

Panorama miasta
Rynek z Ratuszem w tle
Konkurs o doroczne wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich p.n. „Ząbkowickie Krzywe Wieże” – zapraszamy do udziału!

Kochasz Ząbkowice Śląskie, osiągasz sukcesy w swojej dziedzinie, jesteś działaczem społecznym lub zrobiłeś coś ważnego i dobrego dla społeczności lokalnej? Weź udział w konkursie i zdobądź Doroczne Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich „Ząbkowickie Krzywe Wieże” za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz Gminy Ząbkowice Śląskie!

Konkurs o Doroczne Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich p.n.  „Ząbkowickie Krzywe Wieże” – zapraszamy do udziału!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz osoby czynnie działające na rzecz naszej gminy do udziału w konkursie. Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie i uhonorowanie osób, przedsiębiorstw, organizacji bądź instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Ząbkowice Śląskie. Udział w konkursie jest bezpłatny!

Nagroda za osiągnięcia indywidualne lub zespołowe będzie przyznawana w 8 kategoriach konkursowych, wyszczególnionych poniżej:

a)      „Przedsiębiorca Roku”

b)      „Produkt Regionalny Gminy Ząbkowice Śląskie”

c)      „Rękodzieło Artystyczne Gminy Ząbkowice Śląskie”

d)      „Nauczyciel na medal”

e)      „Ząbkowicki Artysta Roku”

f)       „Sportowiec Roku”

g)      „Wolontariusz Roku”

h)      „Ząbkowiczanin Roku”

Podziel się z innymi swoimi sukcesami, wiedzą i doświadczeniem, daj przykład jak możemy zmieniać naszą „Małą Ojczyznę” na lepsze – zgłoś siebie lub zgłoś kogoś kto na to zasługuje (osobę/grupę/przedsiębiorcę/organizację/instytucję) poprzez wypełnienie i dostarczenie załączonego formularza zgłoszeniowego do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim lub przesłanie go pocztą  na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie z dopiskiem na kopercie: Zgłoszenie do Konkursu „Ząbkowickie Krzywe Wieże” lub na adres e-mail: alicja.szczepanska@zabkowiceslaskie.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: Zgłoszenie do Konkursu „Ząbkowickie Krzywe Wieże”.

Zgłoszenia do konkursu należy złożyć najpóźniej do dnia 19 grudnia 2014 roku do godziny 15.00.

W sprawach organizacyjnych można kontaktować się z Panią Alicją Szczepańską,  tel. (74) 8 165 366,  e-mail: alicja.szczepanska@zabkowiceslaskie.pl  lub osobiście w Biurze Wsparcia Przedsiębiorczości
w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

Dokumenty do pobrania:

Pobierz Formularz zgłoszeniowy

Pobierz Regulamin Konkursu

Zarządzenie nr 309/X/RP-2014 Burmistrza Ząbkowic Śląskich w sprawie ustalenia regulaminu

Złożenie zgłoszenia do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

Lista Laureatów i Wyróżnionych zostanie ogłoszona w trakcie Gali Wręczenia „Ząbkowickich Krzywych Wież” nie później niż 31 stycznia 2015 roku.

Nie zwlekaj!

Szukaj:

Zapraszamy na nową stronę

www.zckit.pl