Rynek


Laboratorium

Laboratorium dr. Frankensteina
Ząbkowice Śląskie

Panorama miasta
Rynek z Ratuszem w tle
KONKURS NA NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCE PRZEBRANIE PODCZAS PARADY POTWORÓW XVI WEEKENDU Z FRANKENSTEINEM – atrakcyjne nagrody!

27 sierpnia 2014.

Drodzy Ząbkowiczanie i Goście – ogłaszamy konkurs na najciekawsze i najbardziej przerażające przebranie podczas PARADY POTWORÓW w dniu 30 sierpnia 2014 r. Wystarczy trochę pomysłowości i własnej inwencji twórczej – do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe - zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Aby wziąć udział w Konkursie, Uczestnik powinien spełnić łącznie następujące warunki:

1.      przebrać się w kostium/strój nawiązujący tematycznie do Weekendu z Frankensteinem i Parady Potworów;

2.      w sobotę 30 sierpnia 2014 r. w godz. 17.00-17.45 należy stawić się na Ząbkowickim Rynku pod Ratuszem w celu wykonania zdjęć uczestników „Parady Potworów” oraz przekazać wypełnioną kartę zgłoszenia udziału w Konkursie;

3.      przemaszerować w Paradzie Potworów, która rozpocznie się w sobotę 30 sierpnia 2014 r. o godz. 18.00.

Straszny korowód przemaszeruje ulicami miasta w kierunku zamku – zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież oraz dorosłych. Oceny strojów na podstawie wykonanych zdjęć oraz wizerunku zaprezentowanego podczas Parady Potworów dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, która oceni stroje/wizerunek i przyzna jedną nagrodę rzeczową w każdej z następujących kategorii wiekowych:

•          dzieci (wiek przedszkolny i szkolny- do 13 roku życia),

•          młodzież (od 13 do 18 roku życia),

•          dorośli (od 18 roku życia).

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2014 roku ok. godz. 20.00 na scenie głównej plantów zamkowych. Na autorów najciekawszych i najstraszniejszych przebrań czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe - niespodzianki!

Szczegóły konkursu w poniższym regulaminie.

DO POBRANIA:

Pobierz regulamin konkursu

Pobierz kartę zgłoszenia

Zarządzenie Nr 226/VIII/RP-2014  Burmistrza Ząbkowic Śląskich

 


Szukaj:

Zapraszamy na nową stronę

www.zckit.pl