Rynek


Laboratorium

Laboratorium dr. Frankensteina
Ząbkowice Śląskie

Panorama miasta
Rynek z Ratuszem w tle
„Dni i Noce Krzywej Wieży” 2014 już za nami!

16 lipca 2014

Tegoroczne „Dni i Noce Krzywej Wieży” na długo zapadną w pamięć tysiącom ludzi, którzy w piątek i sobotę odwiedzili Ząbkowice Śląskie. Fantastyczne koncerty, nocne zwiedzanie Krzywej Wieży, nawiedzony dom i wiele innych atrakcji przyciągnęło wiele osób.

W piątek na gości czekało rzeźbienie Krzywej Wieży, turniej Beach soccera dla dzieci, oraz happening artystyczny dla dzieci „Panna Krzywa Wieża”. Na scenie zagrali i zaśpiewali: Radek Tarach, MC Benya, Skangur, zaś jako gwiazdy wieczoru wystąpili Mesajah i Coma.

Sobota zaczęła się od Targów Produktu Regionalnego oraz Uliczki zdrowia. Poza tym na ząbkowickim rynku odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Innymi atrakcjami były: gra plenerowa, fontanna czekolady, oraz animacje dla dzieci, bajka grana przez teatr Akademia Wyobraźni. Sobotnia impreza odbywała się pod egidą Radia Złote Przeboje Na Wakacjach, w jej ramach Radio przygotowało również wiele animacji dla dzieci oraz konkursów.
Na zamkowej scenie zaprezentowali się Kurczat, Fairy Tale Show, Turbo oraz gwiazda imprezy – zespół Enej.

Dziękujemy gościom i mieszkańcom Gminy Ząbkowice Śląskie za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży. Zapraszamy już za rok! 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z "Dni i nocy Krzywej Wieży"

Szukaj:

Zapraszamy na nową stronę

www.zckit.pl