Rynek


Laboratorium

Laboratorium dr. Frankensteina
Ząbkowice Śląskie

Panorama miasta
Rynek z Ratuszem w tle
Plebiscyt Gospodarczy „Sudeckie Kryształy 2013” – Dni i Noce Krzywej Wieży nagrodzone!

15.11.2013.

Zakończyła się druga edycja plebiscytu "Sudeckie Kryształy 2013" organizowanego przez Telewizję Sudecką. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 8 listopada 2013 w Zamku na Skale w Trzebieszowicach. 19 członków kapituły plebiscytu wybrało najlepszych spośród ponad 70 zgłoszeń w 5 kategoriach. Nasze Dni i Nocy Krzywej Wieży zostały nominowane w kategorii „najlepsza impreza promująca region”.


Ząbkowickie Dni i Nocy Krzywej Wieży znalazły się na podium ex aequo z imprezą Moto Show Bielawa. Wśród nagrodzonych z okolicznych, zaprzyjaźnionych gmin znalazły się także spływy pontonowe Przełomem Bardzkim – w kategorii „najlepszy produkt turystyczny” oraz Średniowieczny Park Techniki Złoty Stok w kategorii „najlepsza inwestycja”.

Jest to największa tego typu impreza w regionie Sudetów, która za główny cel stawia sobie promocję przedsiębiorczości. Nominacja naszych Dni i Nocy Krzywej Wieży w plebiscycie to duże wyróżnienie - spośród wielu działających w naszym regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji kapituła „Sudeckich Kryształów” wybiera te, które odniosły sukces i które dla innych mogą być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności.

Szukaj:

Zapraszamy na nową stronę

www.zckit.pl