Rynek


Laboratorium

Laboratorium dr. Frankensteina
Ząbkowice Śląskie

Panorama miasta
Rynek z Ratuszem w tle
Promujmy Krzywą Wieżę

Dolny Śląsk jest miejscem o bogatych walorach krajobrazowych, przyrodniczych i kulturowych. Jego piękno i tajemniczość są nieustannie odkrywane. Dzięki spotowi „Dolny Śląsk – dotknij tajemnicy” o Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich mogli dowiedzieć się turyści nie tylko całej Polski ale i Europy. Teraz zachęcamy mieszkańców gminy, gości, a także osoby, które „dotknęły tajemnicy” do promocji Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich, w ramach ogłoszonego konkursu przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego „Razem odkryjmy Dolny Śląsk”.

Zasady konkursu są bardzo proste - wypełniamy ankietę, w której  zgłaszamy propozycje miejsc wartych odwiedzenia. Ankieta dostępna jest tutaj:

http://www.umwd.dolnyslask.pl/konkurs-razem-odkryjmy-dolny-slask/

Na podstawie głosowania powstanie unikatowy przewodnik autorstwa internautów, wydany przez samorząd województwa, a autorzy zwycięskich propozycji otrzymają nagrody i dołączą do grona twórców przewodnika. Konkurs trwa od 3 lipca do końca sierpnia br.

Akcja wspierana będzie przez uaktualnioną wersję aplikacji na urządzenia mobilne – Dolny Śląsk Guide. Mogą z niej korzystać posiadacze telefonów z systemami operacyjnymi Android oraz iOS (iPhone), a także użytkownicy tabletów iPad. Program można pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play oraz AppStore oraz ze strony http://www.dsgapp.com/pl

Dzięki państwa zgłoszeniom i ciekawym uzasadnieniom, Krzywa Wieża w Ząbkowicach Śląskich, jako unikatowa i jedna z najbardziej tajemniczych budowli Dolnego Śląska, będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna i z całą pewnością zainteresuje i zachęci do przyjazdu do Ząbkowic Śląskich, szerszego grona turystów

Zapraszamy do promocji Krzywej Wieży!

fot. umwd.dolnyslask.pl

Szukaj:

Krzywą Wieżę,

Izbę Pamiątek Regionalnych,

Śladami dr Frankesnteina, ruiny zamku

 

można zwiedzać

codziennie od 9.30 do 17.30 (od 1 kwietnia 2019)

Ostatnie wejście pół godziny przed zamknięciem.

 

Escape Room - komnata tajemnic
- jest nieczynny do odwołania