Rynek


Laboratorium

Laboratorium dr. Frankensteina
Ząbkowice Śląskie

Panorama miasta
Rynek z Ratuszem w tle
III Jarmark Ziemi Ząbkowickiej już 29-30 czerwca 2013 – zapraszamy na rynek!

Drodzy Mieszkańcy i Goście – III Jarmark Ziemi Ząbkowickiej to propozycja dla całych rodzin. Poza bogatą ofertą produktów pochodzących prosto od rodzimych przedsiębiorców jarmark urozmaicą koncerty, konkursy oraz imprezy towarzyszące.

Atrakcyjność Jarmarku Ziemi Ząbkowickiej wynika z połączenia oferty handlowej – wyrobów rękodzielniczych, rzemieślniczych, artystycznych i spożywczych, prezentowanych  na ponad 50-ciu stoiskach - z programem kulturalnym, bogatym w wydarzenia artystyczne.

W sobotę już od południa odbędą się występy – na rynkowej scenie zobaczymy Koła Gospodyń Wiejskich, zespoły „Santo” i „Sami Swoi”. Po południu wystąpią Frankenstein Children, Tayfuny, Dimczo Angelow (Bułgaria) i międzynarodowa grupa Terra & Balkan Folk. Wieczór umili grupa Sierra Manta.

Niedziela to kolejne koncerty lokalnych artystów i nie tylko:  scenę opanują Malwy, Lubnowianie, KTT Aktan, Trzy Ćwierci Do Śmierci oraz zespół Chudoba. Ponadto w programie liczne konkursy i konkurencje dla wszystkich, bicie monety jarmarkowej, wioska indiańska, warsztaty ceramiczne i robienia biżuterii oraz inne atrakcje – szczegóły na plakacie.

Z pewnością każdy z odwiedzających znajdzie dla siebie coś niezwykłego wśród wielu oryginalnych i niepowtarzalnych rękodzieł i przysmaków, niebędących produkcją masową. Serdecznie zapraszamy!

Plan sytuacyjny III Jarmarku Ziemi Ząbkowickiej - pobierz

Szukaj:

Krzywą Wieżę,

Izbę Pamiątek Regionalnych,

Śladami dr Frankesnteina, ruiny zamku

 

można zwiedzać

codziennie od 9.30 do 17.30 (od 1 kwietnia 2019)

Ostatnie wejście pół godziny przed zamknięciem.

 

Escape Room - komnata tajemnic
- jest nieczynny do odwołania